Logo
Bize Ulaşın
NAP2021-10-29T16:16:39+03:00

NAP

NAP(Name, Address, and Phone Number) Nedir? – Tanım

NAP, çevrimiçi işletmelerin “parmak izidir” – onlar hakkında en temel verileri sağlar. Bu kısaltma şu anlama gelir: Ad, Adres ve Telefon Numarası. NAP ile daha fazla yerel kullanıcıya ulaşmak mümkündür.

NAP-seo-sem-sozluk

NAP ve SEO

NAP, özellikle yerel SEO süreci için kullanışlıdır. NAP aracılığıyla hem kullanıcılar hem de Google tarayıcıları arasında marka güvenini artırabilirsiniz. Yalnızca genel şirket verilerini değil, aynı zamanda bir e-posta adresi, web sitesi, çalışma saatleri vb. sağlayarak, müşterilerin şirketiniz hakkında çevrimiçi olarak güvenilir bilgiler bulmasını kolaylaştıracaksınız. NAP’nin gerçek veriler içermesi gerektiğini unutmamakta fayda var, bu nedenle adresinizi veya telefon numaranızı değiştirdiğinizde, güncellediğinizden emin olun.

En popüler NAP web siteleri: Europages, HotFrog ve Cylex.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.