Logo
Bize Ulaşın
Newsletter2021-10-27T15:22:01+03:00

Newsletter

Newsletter (Bülten) Nedir? – Tanım

Newsletter (Bülten), e-posta ile gönderilen bir tür dergidir. Markalar tarafından en çok gerçek ve potansiyel müşterilerle veya okuyucularla iletişim kurmak için kullanılır. Genellikle kuponlar, indirimler, teklifler hakkında bilgi içerirler. Bülten genellikle şirket blog içeriği, marka veya sektörle ilgili güncel olaylar hakkında haberler de sağlar. İyi hazırlanmış bir haber bülteni sadece alıcıların ilgisini çekmekle kalmaz, aynı zamanda e-ticaretin temel ölçütlerinden biri olan dönüşümü de artırır.

newsletter-seo-sem-sozluk

Newsletter ve SEO

Bülten, marka bilinirliğini artırır ve bu da markalı aramanın artmasına neden olur. Bir haber bültenine abone olarak, müşteriler markanın mevcut eylemlerine aşina olabilirler.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.