Logo
Bize Ulaşın
Open Source2021-10-27T15:27:49+03:00

Open Source

Open Source(Açık Kaynak) Nedir? – Tanım

Open Source (Açık Kaynak) yazılımlar, kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan yazılımlardır. Bu tür yazılımların lisansı, kullanıcıların yazılımı yasal olarak ve ücretsiz olarak kopyalamasına olanak tanır. Ayrıca bu çözüm, kullanıcıların mevcut yazılımı kendi başlarına değiştirmelerine, analiz etmelerine ve genişletmelerine de olanak tanır.

open-source-seo-sem-sozluk

Açık Kaynağın Avantajları Nelerdir?

En popüler açık kaynaklı yazılım örnekleri arasında WordPress, Drupal ve Joomla! bulunur.

Açık kaynaklı yazılımın en önemli avantajları şunlardır:

  • kolay erişilebilirlik,
  • özel eklentilerle ekstra işlevler ekleme imkanı,
  • güvenilirlik,
  • ücretsiz güncellemeler,
  • esneklik.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.