Logo
Bize Ulaşın
Panda Algorithm2021-10-27T16:27:19+03:00

Panda Algorithm

Panda Algorithm

Panda Algorithm (Panda Algoritması), 2011 yılında tanıtılan ve yüksek kaliteli web sitelerinin görünürlüğünü artırmayı ve aynı zamanda zayıf, yinelenen ve spam içerik barındıran web sitelerinin sıralamasını düşürmeyi amaçlayan bir algoritmadır. Google Panda algoritması, web sitelerinde yayınlanan içeriği derecelendirir, en güvenilir olanları seçer ve kullanıcıların taleplerine yanıt verir.

panda-algorithm-seo-sem-sozluk

Uygulamda Google Panda:

Kitap incelemeleri yayınladığınız bir blog çalıştırdığınızı hayal edin. Hazırladığınız metinlerin her biri çeşitli sitelerde bulunan içeriklerin birleşimidir ve girişleriniz oldukça kısa ve anahtar kelimelerle doygundur. Karşılaştırmak için ziyaret ettiğiniz rekabetçi web sitesi benzersiz, ayrıntılı ve kapsamlı içeriğe sahip gönderiler yayınlar. Google Panda algoritması, siteyi özgün içerikle kesinlikle daha iyi değerlendirecek ve arama sonuçlarında daha yüksek konumlarla ödüllendirecektir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.