Logo
Bize Ulaşın
Presell Pages2021-10-27T18:35:06+03:00

Presell Pages

Presell Pages (Ön Satış Sayfaları) Nedir? – Tanım

Presell Sayfaları, hedeflenen sitelere bağlantılar içeren çeşitli içerik türlerini yerleştirebileceğiniz nispeten düşük kaliteli web siteleridir.

presell-pages-seo-sem-sozluk

Presell Sayfalarının Amacı Nedir?

Presell Sayfaları, SEO bağlantı oluşturma sürecini desteklemek için kullanılır. Genel olarak, içeriğin kalitesi veya dilbilgisi açısından doğru olup olmadığı önemli değildir, çünkü en önemli şey metne alakalı anahtar kelimeler eklemektir. Bununla birlikte, kaliteli içeriğe Google tarafından dil bilgisi olmayan metinlerden çok daha fazla değer verildiğini akılda tutmakta fayda var.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.