Logo
Bize Ulaşın
Rank Brain2021-10-29T13:43:25+03:00

Rank Brain

Rank Brain Nedir? – Tanım

Rank Brain, Google tarafından 2015 yılında tanıtılan ve arama sonuçlarını kullanıcı tarafından girilen arama sorgularına göre ayarlamak için yapay zeka kullanan bir algoritmadır.

rank-brain-seo-sem-sozluk

Rank Brain Nasıl Çalışır?

  • Algoritma, kullanıcıların ne aradığını öğrenebildiği için son derece etkilidir. Ayrıca, girilen ifadeleri hatırlar veya belirli sayfalarda harcanan zamanı analiz eder. Makine öğrenimini ve kullanıcı hakkında toplanan verileri kullanarak, bilgileri daha iyi uyarlamanın yanı sıra kullanıcının amaçlarını tahmin edebilir ve sorunu çözmek için görüntülenen web sitelerinin konusunu eşleştirebilir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.