Logo
Bize Ulaşın
Search Engine Index2021-10-29T14:56:42+03:00

Search Engine Index

Search Engine Index (Arama Motoru Dizinleri) Nedir? – Tanım

Search Engine İndex (arama motoru dizini), arama motorunun bildiği tüm web sitelerini içeren sürekli güncellenen büyük bir veritabanıdır. Dizinin kaynakları, tek tek sayfaları bulmak ve analiz etmek için İnternet’te arama yapan arama motoru robotları tarafından artırılır.

Dizine bir sayfa eklenmeden önce, tarayıcılar içeriğini dikkatlice işler ve değer açısından değerlendirir.

Nasıl Çalışır?

Arama motoruna bir sorgu girdikten sonra, algoritmaları dizinden en uygun sayfaları seçer ve arama sonuçlarını görüntüler. Belirli bir arama motorunun algoritmalarına ve gereksinimlerine aşina olmalı ve web sitesini bu temelde optimize etmelisiniz.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.