Logo
Bize Ulaşın
SEMrush2021-10-29T15:01:49+03:00

SEMrush

SEMrush Nedir? – Tanım

SEMrush, SEO ve SEM kampanyalarının etkinliğini test etmek için popüler bir araçtır. Bu yazılım (SaaS), web sitenizi 50’den fazla araçla analiz etmenize olanak tanır. SEMrush kullanarak web sitesindeki hataları tespit edebilir, geri bağlantı profilini kontrol edebilir, rekabet analizi veya anahtar kelime araştırması yapabilirsiniz.

search-volume-seo-sem-sozluk

SEMrush ile Hangi Parametreler Kontrol Edilebilir?

Şirket 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir ve bu süre zarfında organik arama performansını, geri bağlantıları, anahtar kelime potansiyelini ve web sitesi trafiğini ölçmeyi sağlayan birçok parametre geliştirmiştir. SEMrush ayrıca domain karşılaştırmasına olanak tanır, bireysel istatistikler ve raporlar oluşturur. Dahası, oluşturulan içeriğin arama sonuçlarında ve dönüşümde artış potansiyeli olup olmadığını doğrulayacak bir SEO yazma asistanı kullanma olasılığı da vardır. Ayrıca, Google Ads’in etkinliğini ölçmek için harika bir çözümdür – SEMrush ile anahtar kelime potansiyelini analiz edebilir ve güçlü reklam içeriği oluşturabilirsiniz. Temel aylık SEMrush aboneliği, 99 ABD Doları tutarındadır ve bu, 399 ABD Doları tutarında bir iş planına veya özelleştirilmiş bir plana yükseltilebilir.

SEMrush’ın Avantajları

Bu SEO aracı:

  • Arama sonuçlarında bir web sitesinin hangi anahtar kelimeler için göründüğünün yanı sıra SERP Özellikleri ve içerdikleri hakkında bilgi sağlar,
  • profillerini ve parametrelerini kontrol etmenizi sağlayan bağlantı analizi yapar,
  • net bir düzeni vardır,
  • web sitesinin SEO denetimi yaparken yardımcı olur,
  • kullanımı kolaydır.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.