Logo
Bize Ulaşın
SEO Hosting2021-10-29T15:07:04+03:00

SEO Hosting

SEO Hosting (SEO Barındırma) Nedir? – Tanım

SEO Hosting (SEO Barındırma), web hosting modellerinden biridir. Sayfa yükleme hızından ve web veri depolamasından sorumludur.

SEO barındırmada, bir web sitesi farklı konumlarda birden fazla IP adresine sahip olabilir – Google, ilgili coğrafi konumlara sahip yüksek web sitelerini sıraladığından, SEO sürecini ve arama sonuçlarındaki görünürlüğü iyileştirebilir. Dahası, bir SEO barındırmada birden fazla site oluşturabilirsiniz – her site benzersiz bir blokta barındırılır, bu nedenle Google sitelerinizden birini cezalandırsa bile diğerleri gereksiz yere cezalandırılmaz.

Hangi SEO Hosting Türünü Seçmelisiniz?

SEO barındırmaya karar verirken, aralarından seçim yapabileceğiniz 3 seçeneğiniz vardır:

  • adanmış bir sunucu, kullanıcılar ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş barındırma hizmetleri alırlar; büyük aktarım limitleri ve düşük başarısızlık oranları vardır;
  • VPS (Sanal Özel Sunucu), fiziksel sunucunun sadece bir kısmı kullanılır, sunucu başkaları ile paylaşılır;
  • en popüler ve uygun fiyatlı SEO barındırma türü olan paylaşımlı sunucu; belirli bir makinenin kaynakları diğer web siteleri ile paylaşılır;

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.