Logo
Bize Ulaşın
SERP2021-10-29T15:10:32+03:00

SERP

SERP (Search Engine Results Page) Nedir? – Tanım

SERP (Arama Motoru Sonuç Sayfası), Google’ın kullanıcı sorgularına yanıt olarak belirli bir sırayla görüntülediği tüm web sitelerinin bir listesidir. SERP, hem ücretli hem de organik arama sonuçlarını gösterir. Arama sonuçlarının her biri temel bileşenlerden oluşur: başlık, meta açıklama, URL ve ek bilgiler.

SERP Örnekleri

SERP-seo-sem-sozluk

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.