Logo
Bize Ulaşın
Seznam2021-10-29T15:16:48+03:00

Seznam

Seznam Nedir? – Tanım

Seznam, ülke nüfusunun %10’undan fazlası tarafından kullanılan bir Çek arama motorudur. Esas olarak yerel pazara odaklandığından, Google için gerçek bir rekabettir. Seznam, Çeklerin tercihlerini ve isteklerini çok iyi biliyor, bu yüzden bazıları bu arama motorunu tercih ediyor.

seznam-seo-sem-sozluk

Seznam ne zaman kuruldu? Nasıl görünüyor?

Seznam önceleri sarı sayfalar olarak başladı, daha sonra bir web portalına dönüştü. Yavaş yavaş ek özellikler kazanan Çek Cumhuriyeti’nde hızla tanınan bir arama motoru haline geldi – Çek kullanıcılarının ihtiyaç ve taleplerine gerçekten iyi uyum sağladı. Yerel pazara odaklanması nedeniyle, arama motorunun popülaritesi değişmeden kaldı.

Yerleşik bir arama motoruna sahip bir web portalı olduğu için arayüzü Google’a hiç benzememekte.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.