Logo
Bize Ulaşın
Site Architecture2021-11-01T11:55:17+03:00

Site Architecture

Site Architecture (Site Mimarisi) Nedir? – Tanım

Site Architecture (Site Mimarisi), bir web sitesinin düzenlenme şeklidir. Kullanıcıların sitenin sunduğu tüm seçeneklere ve özelliklere kolayca erişebilmeleri için bilgilerin uygun şekilde düzenlenmesi ve sitenin tasarlanmasından oluşur.

Doğru web sitesi mimarisini oluşturmak için bilgi sağlayan alanlar AI, UX, UI’dir.

Uygun Site Mimarisi Nasıl Tasarlanmalıdır?

Ana sayfa, belirli sayfalarda gezinmeye devam etmek ve aynı zamanda kullanıcıları içeriğin ne içerdiği konusunda bilgilendirmek için bir başlangıç noktası olmalıdır. Bu nedenle, belirli sayfalar arasındaki bir yol açıkça belirtilmelidir (kırıntılar). Gezinmenin mümkün olduğunca basit olması için web sitesinin iyi organize edilmesi ve mantıksal olarak yapılandırılması gerekir. Tipografi ve grafik tasarım gibi görsel unsurların yanı sıra işlevsel iç bağlantıların da önemli olduğu unutulmamalıdır.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.