Logo
Bize Ulaşın
Site Command2021-11-01T12:04:04+03:00

Site Command

Site Command (Site Komutu) Nedir? – Tanım

Site Command: herhangi bir sitenin Google arama motorunda dizine eklenen sayfaların sayısını kontrol etmenizi ve arama sonuçlarında nasıl görüntülendiğini görmenizi sağlayan bir komuttur.

Komutun doğru yapısı şu şekildedir: site:example.com. Site: komutunun küçük web siteleri için iyi çalıştığını eklemeye değer. Binlerce sayfaya sahip web sitelerinin sonuçları tamamen doğru olmayabilir, bu nedenle toplam sayfa sayısını doğrulamak için ek araçlara başvurmaya değer.

Site Command Örnekleri:

site-command-seo-sem-sozluk

 

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.