Logo
Bize Ulaşın
Snippet2021-11-01T12:17:25+03:00

Snippet

Snippet Nedir? – Tanım

Snippet, Google arama sonuçlarında görüntülenen bir sayfa açıklaması veya alıntıdır. Temel formu başlık ve meta açıklama içerir.

Zengin snippet ise ek veriler gösterdiği için arama sonuçları sayfasında daha fazla yer kaplar, bu sayede daha dikkat çekicidir, kullanıcının dikkatini çeker ve organik trafiği ve TO’yu artırır. Aşağıdakiler gibi verileri içerebilir:

  • fiyat,
  • yorumlar,
  • yıldız derecelendirmeleri,
  • ürün erişilebilirliği.

Zengin bir snippet görüntülemek için sayfanın yapılandırılmış veri etiketlerini doğru şekilde uygulaması önemlidir.

Snippets Nasıl Görünür?

snippet-seo-sem-sozluk

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.