Logo
Bize Ulaşın
Strong Tag2021-11-01T12:35:32+03:00

Strong Tag

Strong Tag (Güçlü Etiket) Nedir? – Tanım

Strong tag (Strong etiketi (<strong>), metni web tarayıcısı tarafından kalın olarak görüntüleyen HTML öğesidir. Önemli konuyu temsil eden bölümleri veya bazı kelimeleri tanımlamak için kullanılır.

<strong> ve <b> Etiketleri Arasındaki Fark Nedir?

<strong> etiketi, tarayıcıya vurgulanan içeriğin önemli olduğunu ve buna dikkat etmeye değer olduğunu bildirir.

<b> etiketi, metni yalnızca görsel olarak kalın biçimli olarak göstererek vurgularken, <strong> etiketi de bunu anlamsal olarak yapar ve içeriğin çok önemli olduğunu gösterir. Web tarayıcısına, vurgulanan metnin özellikle önemli olduğunu ve üzerinde durulmaya değer olduğunu bildirir.

Strong tag, SEO söz konusu olduğunda da çok önemlidir – Google tarayıcıları, <strong> etiketindeki metnin sitedeki diğer öğelerden daha önemli olduğunun farkındadır, bu nedenle, içine anahtar kelimeler eklemek iyi bir çözümdür.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.