Logo
Bize Ulaşın
Thin Content2021-11-01T12:53:31+03:00

Thin Content

Thin Content (Zayıf İçerik) Nedir? – Tanım

Thin Content (Zayıf İçerik), İnternette uğraştığımız düşük kaliteli içeriktir. Bunlar çoğunlukla olgusal, dilbilgisi, yazım veya sözdizimsel hatalar içeren kısa metinlerdir. Genellikle çok okunaklı değildirler ve çok çekici değildirler, bu da yerleştirildikleri sayfanın kalitesinin düşmesine neden olur.

thin-content-seo-sem-sozluk

Google Zayıf İçeriği Nasıl Görüyor?

Google arama motoru, düşük kaliteli içerik konusunda çok daha geniş bir anlayışa sahiptir. Bunlar, çok fazla anahtar kelime içeren veya yanlış kelime öbeği için optimize edilmiş metinlerdir. SEO faaliyetlerini etkileyen önemli parçaların grafik ayrımından da yoksundurlar. Zayıf içerik aynı zamanda paragraflara bölünmemiş ve üstbilgileri olmayan sürekli metin bloklarıdır. Bu grup ayrıca otomatik olarak oluşturulan içeriği ve gizli metni de içerir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.