Logo
Bize Ulaşın
UX User Experience2021-11-03T12:17:44+03:00

UX (User Experience)

UX(Kullanıcı Deneyimi) Nedir? – Tanım

UX (Kullanıcı Deneyimi) – kullanıcıların bir uygulama, hizmet, web sitesi, yazılım veya başka bir ürünle etkileşime girerken tüm tepkilerini, duygularını ve izlenimlerini tanımlayan geniş bir terimdir. UX, kullanılabilirliği, duyarlılığı ve görsel yönü geliştirmek için birden fazla tasarım disiplinini birleştirir. Kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak tasarım, bize olumlu bir izlenim vermesi beklenen dijital ürünler oluşturmak için uygulanan bir süreçtir.

ux-seo-sem-sozluk

İyi Tasarlanmış UX – Nasıl Olmalı?

İyi tasarlanmış bir UX, kullanılabilirlik ve kullanıcıların belirli bir ürün hakkındaki izlenimi üzerinde büyük bir etkisi olduğu için son derece önemlidir. Ayrıca dönüşüm oranı üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Harika bir UX, her şeyden önce basit ve sezgisel iletişim, net ve çekici tasarım ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre uyarlama anlamına gelir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.