Logo
Bize Ulaşın
Web Browser2021-11-03T14:48:32+03:00

Web Browser

Web Browser (İnternet Tarayıcısı) Nedir? – Tanım

Bir web browser (tarayıcı olarak da bilinir), web sitelerine erişim sağlayan bir yazılım uygulamasıdır. Ana amacı, belirli bir web sayfasının içeriğini almak ve ardından bunu bir kullanıcının ekranında görüntülemektir.

Çoğu web tarayıcısı bir sunucuya HTTP ve HTTPS aracılığıyla, daha az sıklıkla FTP vb. aracılığıyla bağlanır. Mevcut tarayıcılar, ilk işlevlerinin yanı sıra kullanıcılara bir dizi ek özellik de sağlar. Bunlar arasında, örneğin, kapsamlı bir işlevsel eklentiler ve yer imi yöneticileri kütüphanesi vardır.

En Popüler Web Tarayıcıları

En popüler web tarayıcıları şunlardır:

Yukarıda listelenen web tarayıcıları farklı versiyonlarda mevcuttur. Bazıları çeşitli işletim sistemlerine sahip mobil cihazlara kurulabilir ve kullanılabilir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.