Logo
Bize Ulaşın
Website Footer2021-11-03T14:52:36+03:00

Website Footer 

Website Footer (Website Alt Bilgi) Nedir? – Tanım

Website Footer, bir web sitesinin ana bölümlerinden biridir. En altta bulunur ve çoğunlukla şunları içerir: iletişim bilgileri (adres, tam ad), logo, site haritası, sosyal medya profillerine bağlantılar ve bir telif hakkı bildirimi. Footer içeriği, web sitesi türüne göre farklılık gösterebilir. Bloglarda, genellikle dahili bağlantı üzerinde olumlu etkisi olan popüler kategorileri ve son gönderileri bulabilirsiniz.

Web Site Footer Potansiyel Olarak Nasıl Kullanılır?

Bir website footer, markanızı geliştirmek ve kullanıcılara ve arama motoru robotlarına ek bilgi sağlamak için harika bir yerdir. Site haritanıza, SSS bölümünüze ve gizlilik politikanıza bağlantılar yerleştirmek iyi bir çözümdür. Alt bilginin görsel yönünün de önemli olduğunu unutmayın, bu nedenle markanızın logosunu alt özelliğiyle birlikte eklemeye değer.

Alt bilgi oluştururken kullanıcı deneyimini de dikkate alın. Ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarını düşünün ve bir kullanıcı olarak her web sayfasının alt bölümünde ne bulmak istediğinizi düşünün. Sosyal medya profillerinize harici linkler eklerken SEO değerini paylaşmamak için onları nofollow özelliği ile etiketlediğinizden emin olun.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.