Logo
Bize Ulaşın
White Hat SEO2021-11-03T16:26:35+03:00

White Hat SEO

White Hat SEO (Beyaz Şapka SEO) Nedir? – Tanım

White Hat SEO (Beyaz Şapka SEO) – Google tarafından belirlenen yönergelerle tamamen tutarlı olan site içi ve site dışı tüm SEO stratejileri. White Hat SEO tekniklerine uygun optimizasyon, web sitesini hem kullanıcılar hem de Google robotları için daha çekici hale getirir. İyi SEO uygulamaları, Google’ın web yöneticisi yönergelerinde belirtilmiştir. White Hat SEO teknikleri, her şeyden önce bir web sitesinin değerini artırmak için tasarlanmıştır.

white-hat-seo-sem-sozluk

Bu uygulamaların tersi ise Black Hat SEO yani Google kurallarına uymayan yöntemlerdir. Bunlar, spam ve bir web sitesinin Google’dan ceza alabileceği, bu da dizinden çıkarılma veya görünürlüğün azalmasıyla sonuçlanan birçok uygulamayı içerir.

Uygulamada White Hat SEO

İyi SEO uygulamalarının temel unsurları arasında şunlar vardır:

  • meta veri optimizasyonu,
  • anahtar kelime araştırması,
  • kullanıcı deneyiminin (UX) iyileştirilmesi,
  • Web sitesinde yüksek kaliteli içerik oluşturmak ve genişletmek,
  • yapılandırılmış verileri tanıtmak.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.