Logo
Bize Ulaşın
Yandex2021-11-03T16:43:56+03:00

Yandex

Yandex Nedir? – Tanım

Yandex, 1997 yılında oluşturulan bir Rus internet arama motorudur: https://yandex.ru. Uluslararası versiyonunu burada bulabilirsiniz: https://yandex.com. Rusya’da Google’dan daha popülerdir – orada pazar payının yaklaşık %50’sine sahiptir.

yandex-seo-sem-sozluk

YANDEX Arama Motoru Hakkında

Yandex.ru, Rusya’daki en popüler siteler kategorisinde dördüncü ve dünya çapındaki arama motorları sıralamasında beşinci sırada yer alıyor. Yandex, Rusya dışında Ukrayna, Türkiye, Kazak ve Belarus pazarlarını da hedefliyor. Kullanıcılara e-posta, haritalar, çevirmen ve kendi web tarayıcısı gibi birçok ek hizmet sunar.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.