Logo
Bize Ulaşın
Zero-Match Anchor Text2021-11-03T16:51:45+03:00

Zero-Match Anchor Text

Zero-Match Anchor Text (Sıfır Eşleşmeli Bağlantı Metni) Nedir? – Tanım

Zero-Match Anchor Text (Sıfır eşleşmeli bağlantı metni), belirli bir sayfanın içeriğiyle doğrudan ilgili bir anahtar kelime içermeyen bir bağlantı metni türüdür. Genellikle ayrı bir öğe (örneğin CTA düğmesi) veya içeriğe yerleştirilmiş bir bağlantı olarak görünür.

Çoğu zaman, aşağıdaki gibi ifadeler içerir:

  • buraya tıklayın,
  • Web sitesini ziyaret et,
  • daha fazla bilgi edin.
  • burayı kontrol et.

Zero-Match Anchor Text ve SEO

Sıfır eşleşme, UX‘i destekleyen doğal bir bağlantı türüdür. Sitede gezinmeyi çok daha kolay hale getirir ve daha yüksek bir dönüşüm oranına katkıda bulunabilir – kullanıcılar için yararlı olabilecek ve satın alma kararlarını yönlendirebilecek ilgili öğeleri gösterir. Bu tür öğeler, SEO‘ya tam eşleşme bağlantı metinleri kadar olumlu katkıda bulunmasalar da, genellikle kullanıcılar için kısa ve sezgiseldir. Bu nedenle, bağlantı kurma stratejinizin çekirdeği olmamalıdır.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.