Başarı hikayenizi yazmak için SEO!

Modern SEO Hizmetlerine Yeni Bir Yaklaşım

SEO hizmeti; dilimizde “Arama Motoru Optimizasyonu” hizmeti olarak tanımlanır. SEO hizmetini web sitenizin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının beklentilerine uyumlu, kullanıcı dostu ve içerik olarak arama yapan kitlelerin beklentilerini karşılayan bir web sitesi haline getirilme çalışması olarak özetleyebiliriz.

masaüstü telefon ikon

masaüstü telefon ikon

Rakiplerinize İş Kaybetmeyin…

Web Sitenizin Performansını Ölçün

Bizi Arayın

veya

Bizimle İletişime Geçin

SEO Neden Bu Kadar Önemli?

Çoğu internet kullanıcısı, oturumlarına arama motorlarında bir şey arayarak başlar – Sizin bu makaleye ulaşmak için kullandığınız yolu düşünün, insanlar interneti bilgi ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıyorlar.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), müşterilerinizin işletmenizle çevrimiçi olarak bağlantı kurmasına yardımcı olma sürecidir.

Ekibimiz, trafiğinizi artırmak ve sitenize ziyaretçi/iş çeken anahtar kelime ve uzun kuyruklu ifadelerde sıralamanızı yükseltmek için en iyi dijital uygulamalarla desteklenen modern SEO stratejilerini kullanır.

SEO Nasıl Çalışır?

Her şey Google ve Yandex gibi arama motorlarıyla başlar. Her arama motoru, bir dizin oluşturmak için internet üzerinden alabilecekleri tüm içerik ve bilgileri toplamak amacıyla tarayıcılar(crawler yada spider olarakta bilinir) gönderir. Bir sorgu geldiğinde, arama motorunun algoritması, genellikle arama motoru sıralamaları olarak bilinen arama sonuçlarında en önemli ve alakalı bilgileri sağlamak için bu dizini inceler.

İşte SEO tam da burada devreye girer. Optimizasyon, arama motorlarının web sitenizde ne olduğunu, işletmenizin sunduğu değeri ve alakalı anahtar kelimelerle nasıl bağlantı kurduğunuzu anlamasına yardımcı olmamızı sağlar. Web sitenize organik trafik çeken ve dijital pazarlama stratejinizin her yönünü güçlendiren temeldir.

Ancak büyük arama motorları, artan kullanıcı taleplerini karşılamak için algoritmalarını ve stratejilerini sürekli olarak geliştiriyor. Bu nedenle, sürekli olarak çalışan sürdürülebilir bir optimizasyon stratejisini uygulamak sizin ve işletmeniz için çok önemlidir.

SEO ile İşinizi Büyütün

Her gün yalnızca Google’da 3,5 milyar arama yapılıyor. Tam da bu sebepten dolayı arama sonuçlarında en üst sıralarda yer alarak bu yarışa dahil olmak, firmalar için çok önemli olmalıdır.

Bir SEO ajansıyla birlikte çalışmak size dijital başarınız için çalışan eksiksiz bir uzman ekip sağlar. Trafik çekmek, olası satış oluşturmak, satışları en üst düzeye çıkarmak, marka bilinirliğini artırmak… Hedefiniz ne olursa olsun; SEO stratejilerimizin başarı için optimize edildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

seo-nedir

Dijital Kaynaklar

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

Bugün, çevrimiçi stratejinizde kaçırılmaması gereken bir temele kısa bir göz atacağız: SEO.

Yazıyı okuyun

Hangi SEO Çözümü size uygun?

Yerel SEO ikon

Yerel SEO

Arama sonuçlarını domine etmek mi istiyorsunuz? Sizin bir yerel SEO planına ihtiyacınız var.

 • Yerel Arama Optimizasyonu
 • Google My Business
 • İtibar Yönetimi
 • Yerelleştirilmiş İçerik
İncelemeye devam et
E Ticaret SEO ikon

E-ticaret SEO

Optimize edilmiş e-Ticaret ile web sitenizde tıklama alın, dönüşümleri ve satışları artırın.

 • Ürün Optimizasyonu
 • Site Mimarisi
 • Gelişmiş e-ticaret Analitiği
 • Marka Bilinirliği
İncelemeye devam et
Teknik SEO ikon

Teknik SEO

Teknik SEO, işletmelere pazarlama başarısını raporlamak ve ölçeklendirmek için gereken temeli sağlar.

 • Backlink Analizi
 • Web Sitesi Taşıma İşlemleri
 • Şema İşaretlemesi
 • Görsel Optimizasyon
İncelemeye devam et
SEO Analizi ikon

SEO Analizi

Tüm SEO hizmetlerimiz temel bir analiz paketine sahiptir. Biraz daha fazlası için hazırsanız, keşfedin!

 • Google Analytics
 • Google Tag Manager
 • Kullanıcı Davranışı Verileri
 • Raporlama ve Öngörüler
İncelemeye devam et

SEO Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SSS neo ikonSEO’nuz tüm büyük arama motorları için çalışıyor mu?

Evet! SEO ekibimiz, web sitenizi tüm büyük arama motorları için optimize etmeye odaklanır. Google, çoğu ülkede baskın arama motoru olmaya devam ediyor, ancak internetteki organik trafiğin iyi bir bölümünü oluşturan birkaç başka arama motoru da var. En popüler arama motorlarından bazıları şunlardır: Google, Bing, Yahoo, Baidu, Yandex, Ask ve DuckDuckGo.

SSS neo ikonGoogle My Business listemi optimize edebilir misiniz?

SEO ekibimiz Google My Business’ın (GMB) nüansları konusunda oldukça bilgilidir. İşletmenizin yerel arama sonuçlarında ve Google Haritalar’da yer almasına yardımcı olmak için tüm doğru ve alakalı bilgilerle GMB listenizi ayarlayabilir ve optimize edebiliriz. Yerel SEO Hizmetlerimize göz atın.

SSS neo ikonHangi tür SEO’ya ihtiyacım olduğunu nasıl bilebilirim?

Bir optimizasyon planının oluşturulmasını etkileyen çeşitli faktörler vardır. Çevrimiçi varlığınız için doğru yaklaşımı bulmanın en basit yolu, nitelikli bir SEO uzmanıyla konuşmaktır. Profesyonel bir SEO şirketi, işletmeniz için en iyi uzun vadeli SEO stratejisini belirleyebilecektir.

SSS neo ikonBaşka arama motoru pazarlama hizmetleri sunuyor musunuz?

Evet, web tasarımı, sosyal medya pazarlaması, metin yazarlığı ve PPC yönetimini içeren eksiksiz bir arama motoru pazarlama çözümleri paketi sunuyoruz. Ekip olarak, müşterilerimize kapsamlı dijital pazarlama stratejileri sağlamak için uzmanlığımızı genişlettik ve hizmetlerimizi daha da geliştirdik.

SSS neo ikonBana veya şirketime ücretsiz SEO ipuçları verebilir misiniz?

Evet tabi ki! SEO şirketimiz, dijital pazarlama araştırmalarında her zaman işletme sahiplerine yardımcı olmak isteyen optimizasyon meraklılarıyla doludur. (Blogumuzda göz atabileceğiniz birkaç ipucumuz bile var!) Ancak optimizasyonunuz ve web sitesi performansınız hakkında gerçekten en iyi görüşü sunan şey, ücretsiz SEO denetimimizdir – bu, kaputun altına bir göz atmamız için basit bir yoldur.

SSS neo ikonWeb sitemde SEO denetimi yapabilir misiniz?

Elbette yapabiliriz! Birden fazla denetim düzeyi sunuyoruz. Temel SEO denetimimiz, optimizasyonunuz ve web sitesi performansınızla ilgili bilgiler sunar. Ayrıca optimizasyonunuzun kalitesine çok daha derinlemesine bir analiz sunuyoruz. Bu üst düzey denetim, bir süredir SEO yapan ve daha gelişmiş bir strateji uygulamak isteyen müşterilere fayda sağlar. Ücretsiz bir SEO denetimi alın.

SSS neo ikonTeknik SEO Nedir?

Bir optimizasyon planının oluşturulmasını etkileyen çeşitli faktörler vardır. Çevrimiçi varlığınız için doğru yaklaşımı bulmanın en basit yolu, nitelikli bir SEO uzmanıyla konuşmaktır. Profesyonel bir SEO şirketi, işletmeniz için en iyi uzun vadeli SEO stratejisini belirleyebilecektir.

SSS neo ikonE-ticaret SEO nedir?

E-ticaret SEO, çevrimiçi mağazanızın arama motoru sonuç sayfasında görünürlüğünü artırmak için sitenizi ve ürünlerinizi optimize etme sürecidir. İdeal müşterinizin aradığı alakalı anahtar kelimelere odaklanarak, e-ticaret işiniz için trafik çekebilir ve dönüşüm oranlarını artırabiliriz.