Yerel SEO Hizmetleriyle İşinizi Büyüyün

Fark Edilmeye Çalışmak Yorucu Olabilir

Kabul edelim – Google, yerel işletme sonuçlarını görüntüleme şeklini sürekli güncellerken, yerel aramada başarılı olmak zor olabilir. Günümüz pazarında, yalnızca tek bir arama faktörüne odaklanmayı göze alamanız çok fazla risk taşır. Potansiyel müşterilerinizi, sizi elemek için uğraşan rakibinize değil, size çeken eksiksiz bir Yerel SEO stratejisine ihtiyacınız var.

masaüstü telefon ikon

masaüstü telefon ikon

Yerel işinizi büyütmeye hazır mısınız?

Ücretsiz Yerel SEO İncelemesiyle Başlayın

Bizi Arayın

+90 216 606 0484

veya

Bizimle İletişime Geçin

Yerel SEO Nedir?

seo wizard

Yerel SEO, bölgesel bir arama gerçekleştiğinde arama sonuçlarında en iyi görünürlük için web sitenizi (ve içeriğini) optimize etme sürecidir.

Küçük bir işletmeniz varsa yerel SEO’yu zaten çoktan duymuş olma olasılığınız çok yüksek.

Şunu hayal edin: Yeni bir ürün satın almak veya bir satıcı bulmak için, telefonunuzu çıkarıp bir arama yapıyorsunuz.

Bam! Bir mikrosaniyede, Google aynı anda milyonlarca şey yapacak: geçmiş verileri çekmek, çerezleri kontrol etmek, kişiselleştirme faktörlerine bakmak, IP, Wi-Fi veya GPS verilerine göre konumunuzu belirlemek… Arama sorgunuzun arkasındaki amacı anlamak bu harika algoritmaları kullanacak.

Ardından, göz açıp kapayıncaya kadar… Arama sonuçları sayfası karşınıza çıkacak! İçgüdüsel olarak birçok kişi en üstteki sonuca tıklar ve yerel bir satıcı bulur. Peki ya bu satıcı siz olsaydınız?

…bu, yerel SEO’nun büyüsüdür. Her şey, yerel işletmenizi, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam da aradıkları anda arayan kişilerle eşleştirmek için Google’a (ve diğer arama motorlarına) gerekli bilgileri sağlamakla ilgilidir.

Hangi SEO Çözümü size uygun?

Yerel Optimizasyon ikon

Yerel Optimizasyon

Topluluğunuzdaki hedef kitleyi stratejik olarak belirleyen arama motoru optimizasyonu. Yerel SEO ekibimiz, anahtar kelime araştırması ve akıllı sayfa içi SEO yoluyla müşterileri mağaza içi ve çevrimiçi olarak yönlendirir.

İçerik Üretimi ikon

Metin Yazarlığı ve Geliştirme

Deneyimli metin yazarları tarafından yazılmış, yerel olarak optimize edilmiş içerik. Ekibimiz, müşterilerinizle bağlantı kuran yerel içerik oluşturma konusunda derin bir anlayışa sahiptir.

Listelenen Sayfalar ikon

Responsive Geliştirme

Güçlü bir yerel varlık oluşturmak, web sitenizle başlar. Tasarım ekibimiz, yerel arama yapanların ihtiyaçlarını karşılamak için yapılandırılmış web siteleri geliştirmeye odaklanır.

google my business ikon

Google My Business

Yerel arama sonuçları sayfasında ve Google Haritalar’da maksimum gösterim için GMB profilinizin stratejik optimizasyonu.

itibar yönetimi ikon

İtibar Yönetimi

Müşteriler sizin hakkınızda ne düşünüyor? Bir dizi sitede incelemelerinizi dengeleyerek ve izleyerek elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olun. Ekibimiz, olumlu eleştiriler geliştirme sürecinde size rehberlik edecek ve kaçınılmaz şekilde olumsuz olanları zarif bir şekilde ele almanıza yardımcı olacaktır.

Yerel SEO ikon

Yerel Dizinler

Yerel girişlerinizi düzeltin, oluşturun ve temizleyin. Yerel dizin listeleri (alıntılar), yerel arama optimizasyonunda önemli bir rol oynar; Ekibimiz, görünürlüğünüzü artırmak için işletmenizi gerekli tüm dizinlerde (70+) listeleyecektir.

ppc ikon

Ücretli Reklamlar

Ücretli reklamcılık, yerel pazarınıza hükmetmek için bu ekstra itici gücü sağlayabilir. Ekibimiz, sıfırdan yüzlerce yerel kampanyayı başarıyla yönetti.

Kodlama ikon

Kaynak Kodlama

Web sitenizin içeriğini arama motorlarının anlayacağı bir dile çevirmeniz gereklidir. Şema biçimlendirme, yerel SEO ekibimizin uyguladığı ve arama motorlarına web içeriğinizin ne hakkında olduğunu açıkça söyleyen bir kodlama dilidir.

Yerel SEO ve İşletmeniz

Sizin İşletmeniz

İnsanlar kendilerine yakın yerel işletmeleri bulmanın hızlı ve verimli yollarını arıyor. Yerel arama sonuçlarında değilseniz, bulunamazsınız.

Aramanın ön saflarında yer alan sesli arama, akıllı telefonlar ve anında yanıtlar ile hızlı erişilebilirlik çok önemlidir. Aslında, yerel aramalar, mobil tüketicilerin %50’sinin bir gün içinde bir mağazayı ziyaret etmesine neden oluyor (Google). Google, bu kişilerin mağazaya girdiklerinde satın almaya hazır olduklarını söylüyor.

Yerel işletme varlığınızı optimize etmek, işletmenizin rekabette öne çıkmasına yardımcı olmak için birlikte çalışan birçok faktörü içerir. Deneyimli SEO ekibimiz, hem işletmenize hem de arama yapanlara fayda sağlayan modern arama sonuçlarını etkileyen bu faktörlere uyum sağlıyor. Uzman yerel SEO hizmetleri ile ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi aramalarda bulunmasına olanak tanır.

Neden Yerel SEO Ajansımızı Seçmelisiniz?

herşey sizinle başlar

10 yılı aşkın bir süre önce arama motoru optimizasyonu üzerine kurulduk ve bugün SEO, şirketimizin kalbi olmaya devam ediyor. En son trendler ve sektördeki en iyi uygulamalar hakkında güncel kalmak ve becerilerimizi keskin tutmak, yerel SEO hizmetlerimiz ile rakiplerimiz arasındaki farktır. Sürecimiz sizinle başlar: bir marka olarak kim olduğunuzu, hikayenizi ve benzersiz iş hedeflerinizi öğrenmekle devam eder.

Sektördeki en iyi uygulamaları takip ederek, yerel işletmenizin büyümesi için çevrimiçi bir platform oluşturmak için gerekli adımları atabiliyoruz.

Bu nedenle, sizde çevrimiçi varlığınızın sorumluluğunu üstlenin ve Yerel SEO stratejinize yatırım yapın.

Yalnızca en son dijital pazarlama tekniklerini uygulayarak, çevrimiçi varlığınızı web sitenize [dijital] trafik ve mağazanıza trafik çeken bir platforma dönüştürebiliriz.